Jeśli wierzyć ewolucji, w ludzkiej naturze nie leży bezinteresowność. Pomagamy innym, by nakarmić w sobie potrzebę bycia lepszym człowiekiem. Koimy w ten sposób własne sumienie zaburzone naszymi niecnymi uczynkami oraz pysznimy się wewnętrznie własną zajebistością. Tak czy inaczej, lepsze to, niż bycie bezdusznym, narcystycznym dupkiem.

Istnieje wiele sposobów w jakich można wspierać ludzkość oraz te fajniejsze zwierzęta. Można wpłacać pieniądze na konta fundacji, można zapisać się na wolontariat lub przekazać 1% swojego podatku. Można też klikać w Internecie odpowiednie ikonki na odpowiednich stronach, a całą resztę załatwią za nas algorytmy oraz sponsorzy. Mimo że jest to najłatwiejszy sposób pomocy potrzebującym, to w całej swojej prostocie jest bardzo skuteczny. Przedstawiamy wam najpopularniejsze strony, które wypada odwiedzać przynajmniej raz dziennie. Kliknięcie w obrazek odsyła na tę stronę.

Pajacyk.pl

Najpopularniejsza w Polsce strona zbierająca kliknięcia, stworzona w 1998 roku za sprawą Polskiej Akcji Humanitarnej, której założycielką i osobą prowadzącą jest Janina Ochojska. Każdy bardziej ogarnięty Internauta wie, że po kliknięciu w pusty brzuszek Pajacyka nakarmimy głodne dzieci. Miesięcznie strona zbiera ponad 2,5 miliona kliknięć, jednakże były czasy, że Polacy wyklikali i 4,5 miliona odsłon (grudzień oraz styczeń 2011). Jako że znów zbliżają się Święta, nie można zapomnieć o dzieciach, które nie mają tyle szczęścia co większość z nas. Wchodzić i klikać!

https://wykrzyknik.org/szybkie-randki-absurdalna/

Okruszek.org.pl

Strona stworzona przez fundację Bliźniemu Swemu, działającej na rzecz katolickiej organizacji dobroczynnej Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Po kliknięciu na chleb przekazujemy poprzez sponsorów środki na pomoc dla ludzi najuboższych i bezdomnych. Towarzystwo prowadzi m.in. schroniska, noclegownie, hospicja oraz punkty pomocy charytatywnej wydające żywność i leki. Wspiera także szkoły oraz domy dziecka. A do przekazania kilku groszy na te placówki możemy się przyczynić jednym kliknięciem!

randki na zlecenie program tv

PustaMiska.pl

Akcja wspierająca zwierzęta w schroniskach, zorganizowana przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Dzięki kliknięciom i emisji reklam, zebrano w 2011 roku równowartość ponad 48 ton karmy dla zwierząt, a strona może pochwalić się wynikiem 1,7 miliona odsłon miesięcznie. Dzięki stronie można również wirtualnie zaadoptować jakiegoś zwierzaka, wpłacając na jego konto przynajmniej 5 złotych miesięcznie. Mam nadzieję, że nie muszę was więcej zachęcać!

punk randki

PolskieSerce.pl

Strona Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii. Założycielem był wybitny kardiochirurg oraz jeden z najbardziej ludzkich polityków (pomimo że PiS) Zbigniew Religa, zmarły w 2009 roku. Fundacja wspiera badania zajmujące się leczeniem serca, czyli narządu, który w podeszłym wieku wymięka najszybciej. W tym przypadku pomagamy poprzez samo zwiedzanie strony, która zlicza wyświetlenia oraz kliknięcia w reklamy, dlatego też można zrobić wyjątek i kliknąć w link któregoś ze sponsorów.

Za nami część pierwsza i na pewno nie ostatnia. W następnej części dokończymy zestawienie polskich stron, a w kolejnych zajmiemy się zagranicznymi. Natenczas proszę chwytać za mózgi i wkuwać na pamięć wszystkie adresy. Przecież Wszyscy Jesteśmy Chrystusami.