Jednym z powodów, dla którego część światowej populacji samców chce spakować manatki i odlecieć w kierunku małej wyspy, gdzie eksplodowały dwie atomówki, jest z pewnością uroda tamtejszych mieszkanek. I chociaż mało kto z tych napalonych na urocze wdzięki parszywców rozróżnia Japonię, Chiny i Koreę Południową, to jednak trzeba przyznać, że to właśnie w Kraju Kwitnących Dziewczynek można spotkać najwięcej pięknych celebrytek, dla których można sprzedać duszę Oni.

Jedną z tych anielic jest Kyoko Fukada – japońska kobieta renesansu, która oprócz bycia znaną aktorką, jest również znaną modelką i znaną piosenkarką. Co prawda wszystkie te osiągnięcia zawdzięcza w dużej mierze swojej urodzie i zinfantylizowanemu zachowaniu, ale właśnie dokładnie tego spodziewalibyśmy się po Japonii.

Kyoko urodziła się 02 listopada 1982 w Tokio. Pierwszy swój debiut telewizyjny miała w wieku piętnastu lat, gdy to pojawiła się w dramacie telewizyjnym „Sore ga Kotae da!”. Tytuł zapewne nikomu nieznany, ale większości obił się o oczy horror „Ring II”, w wersji japońskiej, oczywiście. Tam właśnie Dwa lata później trafiła przed obiektyw reżysera jej pierwszej filmowej roli. Innym popularnym  poza Japonią filmem z udziałem Kyoko było arcydzieło Takeshiego Kitano – „Lalki”.

Być może zaskoczę część z was, ale megapopularny serial anime Yattaman (o nim to już musiał każdy słyszeć) został zekranizowany w 2009 roku. Kyoko Fukada zagrała rolę  Dronio – liderki dwóch upierdliwych i przygłupich oprychów. I przyznam szczerze, choć wydaje się to niemożliwe, animowany Yattaman został przeniesiony do filmu niezwykle klimatycznie.

Poza aktorstwem zdarzało jej się również zaśpiewać, czego efektem były cztery albumy studyjne wydawane co roku w latach 1999-2002. Wartość muzyczną możecie sami ocenić poniżej.

Trudno o normalne zdjęcia Kyoko Fukady ze względu na brak w Japonii celebryctwa w stylu Amerykańskim. Zamiast setek fotek z imprez i z ukrycia, znaleźć można jedynie te cukierkowe.